Referencje

Rewelacja ! Nie mogliśmy wymarzyć sobie piękniejszego przyjęcia weselnego!!! Dania pyszne! Obsługa na najwyższym poziomie! Organizacja wszystkiego na 100%! Pomoc i rady Pani Iwony były nieocenione! Gdybyśmy mieli urządzać nasze wesele po raz drugi, na pewno byłaby to w Restauracji Kryształowej Dziękujemy !

Wspaniała organizacja, cudowne chwile.

Emilia Kujawa

Polecamy z całego serca!

Daria&Stefan

Właściciele i pracownicy przemili. Tworzą wspaniałą atmosferę.

Agnieszka F.

Gratulację, za organizację wesela! Było bardzo miło! W Niemczech takich nie mamy.

Doreen Zillat (gość weselny)

Przepiękne miejsce nad jeziorem, śliczna sala, wyjątkowo miła obsługa i najlepsze weselne jedzenie, jakie kiedykolwiek jedliśmy!

Ania i Jeremi

Polecam serdecznie ? BAJECZNE miejsce, wszystko tak jak tylko się wymarzy ? obsługa profesjonalna i bardzo miła! My DZIĘKUJEMY jeszcze raz

Klaudia i Wojtek

Polecam! Piękne miejsce i super blisko jeziora!

Piotrdynarski.com

Serdecznie dziękujemy pani Iwonie oraz personelowi za przepiękne przygotowanie imprezy dla naszego Juliana , było wesele , przyjęcie z okazji chrzcin i za kilka lat na pewno będzie przyjęcie z okazji komunii , pozdrawiamy i dziękujemy.

Agnieszka

Nasi goście do dziś wspominają nasze wesele. Pełen profesjonalizm i doświadczenie na każdym kroku!

Marta &Bartek

Serdecznie dziękujemy Pani Iwonie i całej obsłudze Centrum Weselnego w Ińsku! Pyszne jedzenie, profesjonalna organizacja i obsługa…cudowne miejsce! Nie żałujemy wyboru i z chęcią wrócimy przy innych okazjach!

Ewelina

Upłynęło trochę czasu od wesela które było na początku kwietnia i bardzo polecam przemiła właścicielka nie zapominając o reszcie załogi obsługa sympatyczna podane na czas i miło jedzenie wyśmienite jeszcze raz polecam.

M.M.

Najlepsza restauracja w mieście i okolicy!!!

Robert Urbanowicz

Bajeczna sala, super obsługa, rewelacyjne jedzonko nic dodać nic ująć………… :)))) pozdrowienia

Marlena

Moje wesele było w Restauracji Kryształowej.
Nigdzie indziej lepszego wesela sobie wymarzyć nie mogłam, a Pani Iwona – cudowna kobieta.
Dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy.

Milena i Adrian

Dziękujemy Pani Iwonie za cały wkład w nasz piękny dzień.  Otrzymaliśmy pomoc na każdym etapie przygotowań a całe wesele było dokładnie takie jakie sobie wymarzyliśmy!

Dorota i Mateusz

Polecam gorąco. Zorganizujemy u Was na pewno jeszcze nie jedną imprezę. Nie ma w okolicy sali w tak pięknym otoczeniu z pysznym jedzeniem i sympatyczną, doświadczoną obsługą! Dziękujemy za pomoc, za wsparcie i to, że w tym ważnym dla nas dniu mogliśmy Wam zaufać i cieszyć się tym dniem bez stresu, że coś się nie uda!

A&M

Wszystko pięknie tylko szkoda, że wesela  nie można powtórzyć.  Powtórka oczywiście tylko u Was! Widać lata doświadczeń i radość z tego co Pani robi! Pozdrawiamy szczególnie sympatyczna wysoką panią kelnerkę w krótkich włosach, kucharkę i całą obsługę!

Jacek

Ja nadal ciepło wspominam niesamowity żurek z poprawin 🙂 lepszego w życiu nie jadłam, a obsługa nieziemska ciągły uśmiech na twarzy po mimo wielu godzin pracy!

Aleksandra K.

Super miejsce, miła i profesjonalna obsługa, a do tego ta atmosfera… polecam!

Agnieszka Przepiórska

Super lokal, super jedzonko, super obsługa i super właściciele, pozdrawiam!

Agnieszka Sala