Wesele nad jeziorem?

Ślub to najważniejszy dzień w życiu każdej Pary. W tym dniu najistotniejsza jest perfekcyjna organizacja. Każda Pani Młoda od chwili zaręczyn snuje wizję swojego wymarzonego dnia.

Pozwólcie sobie pomóc. Jesteśmy profesjonalistami w spełnianiu marzeń!

Jeśli masz romantyczną duszę, zachwyca Cię piękno przyrody, natura jest Ci szczególnie bliska, chcesz zadbać o wyjątkowy, niepowtarzalny nastrój Twojej uroczystości, to jesteś we właściwym miejscu!

Przejrzysta woda skąpana w blasku ciepłego słońca, śpiew ptaków, szum brzóz, topoli i dębów… czy można wymarzyć sobie piękniejszą oprawę tak wyjątkowego dnia, jakim jest ślub?

Nasza sala weselna jest obiektem położonym nad samym jeziorem. Wielu już zachwyciło się nasza okolicą. Krystalicznie czysta woda, szeroka plaża, park krajobrazowy oczarowują wyjątkowością…

Chcący odetchnąć po tanecznym szaleństwie goście, mogą odpocząć na naszym uroczym tarasie z widokiem na jezioro.  Romantycy mogą przespacerować się brzegiem, a  Młoda Para chętnie korzysta z uroków okolicy w trakcie sesji ślubnej.

 


Marzysz o ślubie jak z bajki?

Piękna okolica naszej restauracji jest idealnym miejscem do organizacji ślubu w plenerze! Podpowiemy Ci jak zorganizować w plenerze nawet ślub konkordatowy! Tak, jest to możliwe 🙂

Zachwyć się tym miejscem a później swoich gości!

 

A jeśli chciałbyś:

  • Łapać promocję jako pierwszy,
  • korzystać z naszej wiedzy,
  • inspirować się nowymi trendami w branży ślubnej, już teraz koniecznie zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera!

 


foto: monique, piotrdynarski.com, krzysztofkarpinski.com